Jason Markk - Repel (JM102003)

69.00 zł

Impregnat do obuwia renomowanej marki Jason Markk. Tworzy trwałą niewidzialną oddychającą barierę, która doskonale zabezpiecza Twoje ulubione buty przed zabrudzeniami, wilgocią. Janson Markk Repel jest bezpieczny dla wszystkich materiałów ja skóra naturalna, zamsz, nubuk, nylon i canvas.

Preparat Jason Markk Repel został przeprojektowany, aby zapewnić lepszą formę natrysku. Zaprojektowane w oparciu o wiele opatentowanych technologii, drobna mgiełka połączona z ciągłą funkcją natrysku pokrywa duże obszary szybko i równomiernie we wszystkich kierunkach. Dzięki inteligentnej, wielokrotnego użytku głowicy i wygodnym funkcjom napełniania, Repel jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska niż niebezpieczne aerozole.

- ergonomiczna głowica dozująca wielokrotnego użytku

- Produkt na bazie wody. Bezwonny i bezbarwny

- Nie zmienia koloru i faktury materiału.

- Wysoka wydajność

- Pojemność 159, mL

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni od dnia otrzymania paczki.

Zwrotu należy dokonać odsyłając zakupiony produkt na adres korespondencyjny dostępny w zakładce KONTAKT. Mogą Państwo skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać TUTAJ.

Dostawa: 24 godziny

Share:

Nie dziękuję

Powiadom mnie gdy pojawi się na magazynie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie